Országos bajnokok a Csíki Titánok!

(0 Szavazat)69 megjelenítés

A Csíki Titánok Taekwondo Klub Csíkszereda vezetősége, a sportolók nevében is köszönetét fejezi ki Hargita Megye Tanácsanak, hogy a sportpályázat segítségével sikerült megfelelően felkészülni és részt venni Taekwondo versenyeken és ahol óriási eredményeket értek el, hisz országos elsők, országos bajnokok lettek.

A csapat felkészülése és részvétele a Taekwondo versenyeken 2020-ben" című program keretén belül, csapatunk részt vett a 2020. július 27-31. között megrendezett 23. Országos Taekwondo WT bajnokságon, melynek helyszíne ezúttal Eforie Sud volt. A 22 induló sportolónk összesen 65 érmet és 3 kupát szerzett Poomsae és Speedkick versenyszámokban.

1 hely - Dombi Gyula - egyéni (felnőtt)

3 hely - Cojocea Alin - egyéni (ifjúsági))

3 hely - Cojocea Alin és Potyó Anna páros (ifjúsági)

+ a Legjobb férfi versenyző - Dombi Gyula

B - osztály:

1 hely - Petroni Astrid - egyéni (serdülő)

1 hely - Todor Zalán és Mihálcz Andrea-páros (kis-ifjúsági)

1 hely - Cibi Viktor és Petroni Astrid - páros (serdülő)

1 hely - Mihálcz Andrea Petroni Astrid Antal Szidónia csap

1 hely - Todor Zalán Görbe Arnold Cibi Viktor csapat

2 hely - Tódor Zalán - egyéni (kis-ifjúsági)

2 hely - Görbe Arnold és Antal Szidónia - páros (serdülő)

3 hely - Antal Szidónia - egyéni (serdülő)

3 hely - Cibi Viktor - egyéni (serdülő)

C - osztály:

1 hely - Dombi Patrik - egyéni (gyerek, fiú)

1 hely - Demián Dóra - egyéni (gyerek, lány)

1 hely - Nyirő Richárd - egyéni (kis-ifjúsági)

1 hely - Daróczi Dominik - egyéni (serdülő, fiú)

1 hely - Mihálcz Andrea - egyéni (serdülő, lány)

1 hely - Gergely Karolina (ifjúsági);

1 hely - Dombi Patrik és Demián Dóra - páros (gyerek)

1 hely - Szilágyi Örs - egyéni (kis-ifjúsági, fiú)

1 hely - Juhász Anett és Szilágyi Örs páros (kis-ifjúsági)

1 hely - Dombi Patrik-Nyirő Richárd-Szilágyi Örs (csapat)

1 hely - Demián Dóra-Juhász Anett-Todor Ágnes (csapat)

1 hely - Fejér Magor-Daroczi Dominik-Tamás Örs (csapat)

2 hely - Juhász Anett - egyéni (kis-ifjúsági, lány)

2 hely - Tamás Örs István - egyéni (serdülő, fiú)

2 hely - Demián Sára - egyéni (serdülő, lány)

2 hely - Tamás Örs és Demián Sára -páros (serdülő)

2 hely - Nyírő Richárd és Todor G. Ágnes - páros (kis-ifjúsági)

3 hely - Todor Ágnes - egyéni (kis-ifjúsági)

3 hely - Fejér Magor - egyéni (serdülő, fiú)

Csapatösszesítés (Poomsae): III. hely

„Nagyon büszke és boldog vagyok, hisz óriási eredményeket értünk el a 23. Országos Taekwondo WT bajnokságon. COVID-19 miatt a verseny szabadtéren, tatamin (verseny szőnyegen) volt megszervezve. A verseny ideje alatt mindvégig be volt tartva az akkor érvényben lévő korlátozások, megelőzési rendelkezések, egymástól való távolság biztosítva volt. A megszokott verseny körülményekhez képest, ez picit másabb volt, különlegesebb. Több nap alatt szervezték meg a versenyt, így biztosítva volt az, hogy ne legyen tömeg, ne legyen sok sportoló egy helyen, egy helyszínen. Gratulálok a szervezőknek, a Taekwondo Szövetségnek, akik profi módon megoldották, megszervezték a versenyt. Összességében, nagyon jól teljesítettek a sportolók, több kategóriában, több versenyszámnak a döntőjében az én sportolóim szerepeltek. Mindenki nagyon odatette magát. Érződött a felkészültség, elszántság, pozitív hozzáállás. Volt pár versenyzőnk, akiknek most volt az első versenyük, most dobtuk be sportnyelven a "mély vízbe" és igenis nagyon jól teljesítettek. A sportolókkal külön-külön megbeszéltük az egyéni teljesítményét, kielemeztük és levontuk a következtetést, mi az, ami rendben volt, mi az, amin javítanunk kell. Én ebben hiszek, a befektetett munka, energia, kitartás, elszántság, magabiztosság eredményhez vezet. Köszönöm a szülőknek a bizalmat. Hajrá Titánok" – fogalmazott a sportolókat felkészítő Dombi Gyula 2 DAN-os Taekwondo edző.