Technikai felelős 2014.04.10.

Hargita Megye Tanácsa

Környezetvédelem terén Technikai felelőst alkalmaz,
a Pályázati Lebonyolító Egység keretén belül,
a „Megyei egységesítő rendszer az élővilág sokszínűségének megőrzéséért – a természetvédelmi területek integrált, participatív és egységes kezelési tervének megvalósítása Hargita megyében” elnevezésű pályázatban

A jelöltekkel szembeni szakmai elvárások:

• környezetvédelmi vagy erdőgazdálkodási szakirányú, hosszútávú felsőfokú végzettség,
• környezetvédelem terén lebonyolított pályázatban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
• EU-s alapokból finanszírozott pályázatok lebonyolításában szerzett tapasztalat;
• Szerződések kivitelezésének követésében, alvállalkozókkal való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat;
• a román és magyar nyelv alapos ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédképesség ezeken a nyelveken);
• legalább egy a nemzetközi forgalomban lévő idegen nyelv középszintű ismerete;
• felhasználó szintű Word és Excel program ismeretek.

A megfelelő jelölt rendelkezik a következő készségekkel:

• kezdeményező és kommunikációs készség;
• precizitás, igényes munkavégzés;
• összetett feladatok megoldására illetve csapatmunkára való alkalmasság;
• gyors problémamegoldó és szervező készség;
• felelős, határozott személyiség;
• rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre való alkalmasság.

Előnyt jelent:

• Mesterfokú diploma a feladatkörhöz tartozó bármely területen,
• Közintézményben, hasonló funkcióban szerzett tapasztalat;

Feladatok:

• részt vesz a pályázat keretén belül megkötendő szolgáltatási és beszállítói szerződések közbeszerzési eljárásainak lebonyolításában;
• követi a tervezett tevékenységek és feladatok megvalósítását;
• elkészíti a tevékenységi beszámolókhoz/jelentésekhez és az elszámolási kérésekhez kapcsolódó technikai jelentéseket;
• követi és koordinálja a területi környezetvédelmi technikai szakértők jelentéseinek az elkészítését;
• közreműködik a Pályázati Lebonyolító Egység (UIP) tagjaival, a jelentések és a Közreműködő Hatóság/ Irányító Hatóság által igényelt dokumentumok összeállításában, a finanszírozási szerződésben megfogalmazott célkitűzések elérésének érdekében.
Amit biztosítunk:
• professzionális munkakörnyezet
• kihívásokkal teli, kreatív munka
• belföldi továbbképzési lehetőségek
• fiatal, dinamikus munkacsapat.

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését, 2014. április 10-ig – önéletrajzzal és szándéknyilatkozattal – a hr@hargitamegye.ro e-mail címen.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774