Tanügyi Szakfelügyelő 2014.05.09.

HARGITA MEGYE TANÁCSA

Tanügyi Szakfelügyelőt
alkalmaz a Programok és alárendelt intézmények vezérigazgatóságra

A jelöltekkel szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség záróvizsgával,
  • legalább 1 év munkarégiség az egyetem elvégzése után,
  • a román és magyar nyelv alapos ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédképesség ezeken a nyelveken);
  • legalább közép szintű angol nyelvismeretek,
  • felhasználó szintű Widows7 és MS Office ismeretek,
  • a tanügy működését szabályozó jogi keret ismerete,
  • közbeszerzési és gazdasági ismeretek,
  • precizitás, igényes munkavégzés
  • összetett feladatok megoldására illetve csapatmunkára való alkalmasság,
  • gyors problémamegoldó és szervező készség,
  • rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre való alkalmasság.

Feladatok:

  • tanüggyel és oktatással kapcsolatos programok előkészítése és kivitelezése (Olimpiász program, Kiválósági központ program, Végzős diákok díjazása)
  • állandó kapcsolattartás a Hargita megyei tanfelügyelőséggel,
  • a tanügyminisztériummal és más központi intézményekkel történő levelezések, átiratok előkészítése,
  • Speciális iskolákkal és szakoktatással kapcsolatos feladatok,
  • Hargita Megye Nevelési-Tanácsadói és Erőforrás Központja programjainak követése,
  • A Hargita Megyei Hegyi és Barlangimentő közszolgálat tanulóknak szóló programjainak követése,
  • Megyeháza látogatások megszervezése és lebonyolítása,
  • Kapcsolat felvétel és kapcsolattartás belföldi Egyetemekkel,

Amit biztosítunk:

  • professzionális munkakörnyezet
  • kihívásokkal teli, kreatív munka
  • továbbképzési lehetőségek
  • fiatal, dinamikus munkacsapat.

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését - önéletrajzzal és szándéknyilatkozattal - a hr@hargitamegye.ro e-mail címen 2014 Május 9-ig.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, július»
hkscpsv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774