Projektmenedzser 2014.04.16.

Hargita Megye Tanácsa

Projektmenedzsert (részmunkaidő 6 óra)
alkalmaz a Programok és alárendelt intézmények vezérigazgatóságán
( ROP 5.3. as projektekre)

A jelöltekkel szemben támasztott szakmai elvárások:
– felsőfokú végzettség záróvizsgával nappali tagozaton;
– legalább 5 év vezető funkcióban szerzett munkatapasztalat a tanulmányok elvégzése után,
– a román és magyar nyelv alapos ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédképesség ezeken a nyelveken);
– felhasználó szintű MS Office csomag ismeretek,
– EU-s alapokból finanszírozott pályázatokban szerzett tapasztalat
– Szerződések kivitelezésének követésében, alvállalkozókkal való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

A számunkra megfelelő jelölt rendelkezik a következő készségekkel és képességekkel:

– Kezdeményező és kommunikációs készségek,
– precizitás, igényes munkavégzés;
– összetett feladatok megoldására, önálló és csapatmunkára is való  alkalmasság,
– gyors problémamegoldó és szervező készség;
– felelős, határozott személyiség,
– rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre való hajlandóság;

Előnyt jelent:

– közintézményben szerzett tapasztalat
–  hasonló funkcióban szerzett tapasztalat
– képzéseken való részvétel a feladatkörhöz tartozó területen,

Feladatok:
- Koordonálja és felügyeli a projektek megfelelő kivitelezését
- Irányítja a projektcsapatokat a kitűzőtt célok hatékony elérése érdekében
- Tevékenységi beszámolókat készít elő a projektek aktuális helyzetéről
- Megszervezi a projektcsapatok munkáit, koordonálja, irányítja és felügyeli azokat
- Biztosítja  a projektek tevékenységi terveinek megfelelő kivitelezését, a határidők követését és betartását
- a projektek kivitelezéséhez szükséges tevékenységek hatékony biztosítása
- kifizetések és pénzvisszaigénylések ellenőrzése és jóváhagyása

Amit biztosítunk:

– professzionális munkakörnyezet;
– kihívásokkal teli, kreatív munka;
– belföldi továbbképzési lehetőségek;
– fiatal, dinamikus munkacsapat.

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését – önéletrajzzal és szándéknyilatkozattal – a hr@hargitamegye.ro e-mail címen 2014. április 16-ig.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774