Jogász munkatárs 2014.03.29.

Hargita Megye Tanácsa

jogi végzettséggel és tapasztalattal rendelkező munkatársat keres az Elnöki kabinetbe napi 8 órás munkaprogrammal a következő munkakörbe:

Jogász munkatárs

A jelentkezőkkel szemben támasztott elvárások (az elvárások mindenike kizáró jellegű):
- Jogi egyetemi végzettség záróvizsgával
- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat teljes munkakörben
- A román nyelv felsőfokú ismerete. Előnyt jelent az angol és-vagy német nyelv ismerete
- Alapos ismeretek a közintézmények pénzügyi és jogi előírásait illetően, a közintézmények működését szabályozó törvények átfogó ismerete
- Alapos számítógép-kezelői (MsOffice, Windows7) ismeretek
- Elhivatottság és jó kommunikációs készség
- Pontosság, önálló és igényes munkavégzés
- Csapatmunkára való alkalmasság
- Gyors problémamegoldó és szervező készség
- Részletekre kiterjedő figyelem és elemző készségek
- Rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzés

Betöltendő feladatkör:
- hivatalos dokumentumok jogi szempontból való áttanulmányozása, esetleges korrekciók, módosításokra vonatkozó javaslattétel
- romániai jogszabályok módosításainak, változásainak követése, részletes tájékoztatás ezek természetéről
- a szervezet belső szabályzatainak véleményezése, betartásuk követése
- jogi ajánlások, véleményezések megfogalmazása
- elemzések, kimutatások elkészítése a szakterületnek megfelelő témakörben
- együttműködve az intézmény vezetőségével követi a törvényesség betartását,
- gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok jogi szempontból történő véleményezése
- további adminisztratív feladatok ellátása.

Amit biztosítunk:

- professzionális munkakörnyezet
- kihívásokkal teli, kreatív munka
- belföldi és külföldi továbbképzési lehetőségek
- versenyképes bérezés 1.500 – 2.000 lej nettó

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését – fényképes önéletrajz, szándéknyilatkozat és a releváns munkatapasztalatra vonatkozó részletes szakmai beszámoló kíséretében, – az info@borbolycsaba.ro e-mail címre 2014. március 29-ig.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774