Gazdasági tanácsos 2014.03.29.

Hargita Megye Tanácsa

közgazdasági végzettséggel rendelkező munkatársat keres  az Elnöki kabinetbe  a következő munkakörbe:

Gazdasági tanácsos

A jelentkezőkkel szemben támasztott elvárások:
- gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség, kizárólag nappali szakon;
- legalább 3 év munkatapasztalat a gazdasági tanulmányok elvégzése után,
- a román és magyar nyelv alapos ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédképesség ezeken a nyelveken);
- legalább közepes szintű angol nyelvismeret (a gazdasági tevékenységekkel kapcsolatos szaknyelv ismerete),
- felhasználó szintű MS Office csomag ismeretek,
- a közintézmények gazdasági és pénzügyi tevékenységével kapcsolatos jogi aspektusok kiváló ismerete,
- költségvetés kidolgozással és kivitelezéssel kapcsolatos ismeretek,
- kiváló numerikus, elemzési és kommunikációs készségek,
- összetett feladatok megoldására illetve önálló munkavégzésre való alkalmasság,
- gyors problémamegoldó és szervező készség;
- felelős, határozott személyiség,
- rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre való hajlandóság;

Betöltendő feladatkör:
- az intézmény dokumentumainak, előterjesztések gazdasági szempontból való áttanulmányozása, esetleges korrekciók, módosításokra vonatkozó javaslattétel
- tematikus gazdasági elemzések, előrejelzések, gazdasági számítások, tervek, és jelentések készítése;
- gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok szakmai véleményezése
- kifizetésre és szerződésre előterjesztett dokumentumok láttamozása, szükség esetén kiígazítása
- közbeszerzési folyamatok követése, segítése
- elnöki rendelet és tanácshatározat tervezetek önálló elkészítése
- a belső audit és ellenőrző testület munkájának a követése és segítése
- megyei tanácsi költségvetés előkészítésében közreműködés
- további adminisztratív feladatok ellátása.

Amit biztosítunk:
- professzionális munkakörnyezet és kihívásokkal teli, kreatív munka
- belföldi és külföldi továbbképzési lehetőségek
- 1.200 - 2.500 nettó havi bér

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését – fényképes önéletrajz és szándéknyilatkozat kíséretében – az info@borbolycsaba.ro e-mail címre 2014. március 29-ig.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774