Hargita Megyéért Egyesület - 2016.05.12.

Hargita Megyéért Egyesület
Csíkszereda, Szabadság tér, 5.

A Hargita Megyéért Egyesület versenyvizsgát hirdet az alábbi munkaszerződéses állás betöltésére, meghatározatlan időre:

Igazgató

Feladatok:
-   az egyesület közgyűléseinek szervezése, az iratok összeállítása;
-   EU finanszírozású projektek előkészítése és kivitelezése, az egyesület tevékenységeinek és költségvetésének betervezése;
-   az egyesület tevékenységi beszámolóinak összeállítása;
-   együttműködés az egyesület önkormányzati tagjainak képviselőivel;
-   az egyesület tevékenységének teljesítése a célkitűzéseknek megfelelően;
-   az egyesület pénzügyi menedzsmentje (kifizetések, pénzügyi műveletek monitorizálása)

Elvárások:
-   Felsőfokú végzettség záróvizsgával;
-   román nyelv felsőfokú, és az angol nyelv legalább középfokú ismerete;
-   dinamizmus, rugalmasság, jó kommunikációs készség;
-   kreativitás;
-   tapasztalat EU finanszírozású projektek előkészítésében és kivitelezésében, stratégiák összeállításában, térségfejlesztésben;
-   hasonló tapasztalat egyesületek, intézmények tevékenységi területén előnyt jelent;

Amit biztosítunk:
-      professzionális munkakörnyezet;
-      kihívásokkal teli, kreatív munka;
-      stabil háttér;
-      fejlődési lehetőség;
-      vonzó bérezés.
Szükséges iratok:
-      szándéknyilatkozat (motivációs levél, legtöbb 1 oldal);
-      szakmai önéletrajz (europass);
-      oklevelek másolata.

A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát. A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

Jelentkezési határidő: 2016. május 6., a Hargita Megyéért Egyesület székhelyén, vagy e-mailben, a hme@hargitamegye.ro e-mail címen.
Bővebb felvilágosítást a Hargita Megyéért Egyesület székhelyén kaphatnak az érdeklődők (135-ös iroda, telefon: 0266-207700, belső 1118).

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774