On-line média felelős állásfelhívás

Jó lenne Facebookozni munkaidőben? Szeretnél Hargita Megye Tanácsának és alárendelt intézményeinek online népszerűsítésével foglalkozni? Ha érdekel a honlapszerkesztés titka és a közösségi oldalak kezelése és szeretnéd fejleszteni szakmai tudásod ezeken a területeken, akkor kérünk jelentkezz on-line média felelősnek.

A jelöltekkel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség záróvizsgával;
  • Haladó szintű számítógép kezelői ismeretek (on-line felületek kezelésének, grafikai programozásának ismerete);
  • Csapatmunkára való alkalmasság;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Rugalmas munkaidőben való munkavégzési alkalmasság.
  • Kellõ elszántság a tanulásra

Betöltendő feladatok:

  • Weboldal tartalmainak frissítése, tervezése, szerkesztése;
  • Facebook posztok írása, frissítése;
  • Hírlevelek megírása, leprogramozása, kiküldése
  • Webdesign és arculat tervezés, webprogramozás
  • Google keresőre optimalizálás a találati listákon
  • Hargita Megye Tanácsa intézményi arculatának kialakítása, erősítése az online felületeken;
  • Hargita Megye Tanácsa megjelenésének nyomon követése az on-line médiában;

Amit biztosítunk:

  • professzionális munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, kreatív munka;
  • továbbképzési lehetőségek;
  • fiatal, dinamikus munkacsapat.

A vizsgához szükséges iratcsomót le lehet leadni a Menedzsment vezérigazgatóság Humánerőforrás részlegén (Hargita megye, Csíkszereda, Szabadságtér 5, 132-es iroda,) 8,00-16,00 óra között.

További információkat a 0266–207700, belső 1406 vagy 1408 telefonon kaphatnak az érdeklődők.

A versenyvizsga részvételi feltételeit és könyvészeti anyagát az intézmény székhelyén függesztjük ki, - illetve az intézmény weboldalán – http://allashirdetes.hargitamegye.ro/szerzodeses-allasok---20151002.html  – tesszük közzé.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774