Harghita Közösségi Fejlesztési Társulás - 2018.01.16

A „Harghita” Közösségi Fejlesztési Társulás versenyvizsgát hirdet

az alábbi munkaszerződéses állás betöltésére, meghatározatlan időre

Ügyvezető Igazgató

Feladatok:

-   a társulás közgyűléseinek, vezetőtanács gyűléseinek szervezése, az iratok összeállítása;

-   EU finanszírozású projektek előkészítése és kivitelezése, a társulás tevékenységeinek és költségvetésének betervezése;

-   a társulás tevékenységi beszámolóinak összeállítása;

-   együttműködés a társulás önkormányzati tagjainak képviselőivel;

-   a társulás tevékenységének teljesítése a célkitűzéseknek megfelelően;

-   a társulás pénzügyi menedzsmentje (kifizetések, pénzügyi műveletek monitorizálása);

Elvárások:

-   felsőfokú végzettség záróvizsgával;

-   román és angol nyelv felsőfokú  ismerete;

-   dinamizmus, rugalmasság, jó kommunikációs készség;

-   Uniós projektek előkészítésében, managementjében és kivitelezésében, stratégiák összeállításában, térségfejlesztésben való jártasság, tapasztalat;

-   közbeszerzési, egyesületek, társulások tevékenységi területén szerzett tapasztalat előnyt jelent;

-   turizmusban szerzett tapasztalat;

-   vezető szerepben szerzett tapasztalat, minimum 3 év;

A versenyvizsga időpontja: 2018, január16, 10.00 óra, a „Harghita” Közösségi Fejlesztési Társulás székhelyén.

A beiratkozás határideje: 2018 január 8, a „Harghita” Közösségi Fejlesztési Társulás székhelyén.

Könyvészeti anyagot, valamint bővebb felvilágosítást a „Harghita” Közösségi Fejlesztési Társulás székhelyén kaphatnak az érdeklődők (126-os iroda, telefon: 0266-207700, belső 1706).

  • A versenyvizsga könyvészeti anyaga letölthető itt.

  • A dossziék kiválogatásának eredménye megtekinthető itt.

  • Az irásbeli vizsga eredménye megtekinthető itt.

  • A szóbelii vizsga eredménye megtekinthető itt.

  • A végleges eredmény megtekinthető itt.

Szentes Csaba

a társulás elnöke

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774