Projektmenedzser 2015.04.30.

Hargita Megye Tanácsa

Projektmenedzsert

alkalmaz a Programok, projektek, alárendelt intézmények koordinálása és közbeszerzési vezérigazgatóságán – ( ROP 5.3. as projektekre)

A jelöltekkel szemben támasztott szakmai elvárások:

–        felsőfokú végzettség záróvizsgával nappali tagozaton;

–        a román és magyar nyelv alapos ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédképesség ezeken a nyelveken);

–        felhasználó szintű MS Office csomag ismeretek,

–        EU-s alapokból finanszírozott pályázatokban szerzett tapasztalat

–        szerződések kivitelezésének követésében, alvállalkozókkal való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

A számunkra megfelelő jelölt rendelkezik a következő készségekkel és képességekkel:

–        kezdeményező és kommunikációs készségek,

–        precizitás, igényes munkavégzés;

–        összetett feladatok megoldására, önálló és csapatmunkára is való  alkalmasság,

–        gyors problémamegoldó és szervező készség;

–        felelős, határozott személyiség,

–        rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre való hajlandóság;

Előnyt jelent:

–        közintézményben szerzett tapasztalat

–        hasonló beosztásban szerzett tapasztalat

–        képzéseken való részvétel a feladatkörhöz tartozó területen,

Feladatok:

-          koordonálja és felügyeli a projektek megfelelő kivitelezését

-          irányítja a projektcsapatokat a kitűzőtt célok hatékony elérése érdekében

-          tevékenységi beszámolókat készít elő a projektek aktuális helyzetéről

-          megszervezi a projektcsapatok munkáit, koordonálja, irányítja és felügyeli azokat

-          biztosítja  a projektek tevékenységi terveinek megfelelő kivitelezését, a határidők követését és betartását

-          a projektek kivitelezéséhez szükséges tevékenységek hatékony biztosítása

-          kifizetések és pénzvisszaigénylések ellenőrzése és jóváhagyása

-          állandó kapcsolattartás a minisztérium alárendeltségében lévő közreműködő szervezettel

Amit biztosítunk:

–        professzionális munkakörnyezet;

–        kihívásokkal teli, kreatív munka;

–        belföldi továbbképzési lehetőségek;

–        fiatal, dinamikus munkacsapat.

További információkért kérjük érdeklődjön 2015. április 30-ig a Menedzsment vezérigazgatóság – Humánerőforrás részlegén (Hargita megye, Csíkszereda, Szabadságtér 5, 132-es iroda), a hr@hargitamegye.ro e-mail címen, illetve 0266–207700, belső 1408 telefonszámon.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, szeptember»
hkscpsv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774