Honlapszerkesztő állás

Hargita Megye Tanácsa

munkatársat keres honlapszerkesztő állás betöltésére

A jelöltekkel szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség záróvizsgával számítástechnika területén;
  • legalább 1 év munkatapasztalat a tanulmányok elvégzése után;
  • tapasztalat honlapmenedzselés, szerkesztés, tartalom frissítés területén;
  • haladó szintű számítógép felhasználói ismeretek, CMS rendszerek kezelésének ismerete;
  • a román és a magyar nyelv ismerete;
  • kreativitás, pontosság, precíz és igényes munkavégzés;
  • kezdeményező és jó kommunikációs készség;
  • összetett feladatok megoldására, illetve csapatmunkára való alkalmasság;
  • önálló munkavégzésre való képesség;
  • rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzési alkalmasság.

Betöltendő feladatok:

  • Weboldal tartalmainak frissítése, tervezése, szerkesztése;
  • Facebook posztok írása, frissítése;
  • Hírlevelek megírása, leprogramozása, kiküldése;
  • Webdesign és arculat tervezés, webprogramozás;
  • Google keresőre optimalizálás a találati listákon;
  • Hargita Megye Tanácsa intézményi arculatának kialakítása, erősítése az on-line felületeken;
  • Hargita Megye Tanácsa megjelenésének nyomon követése a különböző on-line anyagokon.

Amit biztosítunk:

  • professzionális munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, kreatív munka;
  • továbbképzési lehetőségek;
  • fiatal, dinamikus munkacsapat.

Ha felkeltettük érdeklődését, további információkért kérjük keressen a hr@hargitamegye.ro e-mail címen vagy a 0266–207700, belső 1408 telefonon.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774