Állásfelhívás - nemzetközi kapcsolatok

Állásfelhívás

Szeretnél Hargita Megye Tanácsának nemzetközi kapcsolataival foglalkozni? Érdekelnek a külföldi népszerűsítés, a nemzetközi pályázatok és a szakmával kapcsolatos tevékenységek? Haladó szinten beszéled az angol nyelvet és további idegen nyelveket is ismersz? Ha szívesen hozzájárulnál a külföldi kapcsolatok sikeres felépítéséhez, az Európai Unió intézmények melletti képviseleti tevékenységéhez és nemzetközi pályázatok, programok bonyolításához, akkor jelentkezz Hargita Megye Tanácsának, Nemzetközi kapcsolatok részlegén meghírdetett tanácsosi állásra.

Betöltendő feladatok:

–  Hargita megye testvérmegyéivel folytatott együttműködés követése, fejlesztése és közös programok bonyolítása,

–  Az Európai Unió intézményei melletti képviseleti tevékenységekkel kapcsolatos programok bonyolítása,

–  Hargita Megye Tanácsának nemzetközi szervezetekben való részvételével kapcsolatos tevékenységek és programok bonyolítása,

–  A megyei tanács külföldi hivatalos küldöttségek tagjainak fogadásának és kiutazásának zavartalan bonyolítása és szervezése,

–  Nemzetközi pályázatok és partnerségek keresése és hasznosítása Hargita megye számára,

–  Kimutatások, javaslatok, részletes, alaposan alátámasztott programok és tevékenységek kezdeményezése, illetve ezek bonyolítása a részleg szakterületének megfelelő témakörökben,

–  A megyei tanács és alintézményeinek külkapcsolati tevékenységének követése és javaslattevés ezen a területen,

–  Külföldi népszerűsítési tevékenységek bonyolítása és külügyi hírlevelek szerkesztése,

–  A megyei tanács tevékenységével kapcsolatos szakmai szövegek és levelezések szakszerű és hibátlan angol és román nyelvű fordítása,

–  További adminisztratív feladatok ellátása.

Amennyiben megfelelsz az alábbi feltételeknek, Te vagy a megfelelő jelölt:

–  Nemzetközi kapcsolatok, európai tanulmányok, politologia vagy nemzetközi jogi egyetemi végzettség záróvizsgával.

– Legalább 1 év munkatapasztalat a tanulmányok elvégzése után.

–  A román és magyar  nyelv kiváló ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédkészség ezeken a nyelveken).

–  Haladó szintű angol nyelvismeret (a tevékenységekkel kapcsolatos szaknyelv ismerete), illetve további idegennyelv ismerete (előnyt képez a francia, német, olasz nyelvek).

–   Ismeretek a közintézmények pénzügyi és jogi előírásait illetően, valamint a közintézmények működését szabályozó törvények átfogó ismerete.

–  Felhasználó szintű MS Office csomag ismeretek.

–  Elhivatottság és jó kommunikációs készség.

–  Összetett feladatok megoldására, illetve önálló és igényes munkavégzésre való alkalmasság.

–  Csapatmunkára való alkalmasság.

–  Gyors problémamegoldó és szervező készség.

–  Rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzés.

További információkért kérjük érdeklődjön 2015. április 30-ig a Menedzsment vezérigazgatóság – Humánerőforrás részlegén (Hargita megye, Csíkszereda, Szabadságtér 5, 132-es iroda), a hr@hargitamegye.ro e-mail címen, illetve 0266–207700, belső 1408 telefonszámon.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, szeptember»
hkscpsv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774