Állásfelhívás - nemzetközi kapcsolatok

Állásfelhívás

Szeretnél Hargita Megye Tanácsának nemzetközi kapcsolataival foglalkozni? Érdekelnek a külföldi népszerűsítés, a nemzetközi pályázatok és a szakmával kapcsolatos tevékenységek? Haladó szinten beszéled az angol nyelvet és további idegen nyelveket is ismersz? Ha szívesen hozzájárulnál a külföldi kapcsolatok sikeres felépítéséhez, az Európai Unió intézmények melletti képviseleti tevékenységéhez és nemzetközi pályázatok, programok bonyolításához, akkor jelentkezz Hargita Megye Tanácsának, Nemzetközi kapcsolatok részlegén meghírdetett tanácsosi állásra.

Betöltendő feladatok:

–  Hargita megye testvérmegyéivel folytatott együttműködés követése, fejlesztése és közös programok bonyolítása,

–  Az Európai Unió intézményei melletti képviseleti tevékenységekkel kapcsolatos programok bonyolítása,

–  Hargita Megye Tanácsának nemzetközi szervezetekben való részvételével kapcsolatos tevékenységek és programok bonyolítása,

–  A megyei tanács külföldi hivatalos küldöttségek tagjainak fogadásának és kiutazásának zavartalan bonyolítása és szervezése,

–  Nemzetközi pályázatok és partnerségek keresése és hasznosítása Hargita megye számára,

–  Kimutatások, javaslatok, részletes, alaposan alátámasztott programok és tevékenységek kezdeményezése, illetve ezek bonyolítása a részleg szakterületének megfelelő témakörökben,

–  A megyei tanács és alintézményeinek külkapcsolati tevékenységének követése és javaslattevés ezen a területen,

–  Külföldi népszerűsítési tevékenységek bonyolítása és külügyi hírlevelek szerkesztése,

–  A megyei tanács tevékenységével kapcsolatos szakmai szövegek és levelezések szakszerű és hibátlan angol és román nyelvű fordítása,

–  További adminisztratív feladatok ellátása.

Amennyiben megfelelsz az alábbi feltételeknek, Te vagy a megfelelő jelölt:

–  Nemzetközi kapcsolatok, európai tanulmányok, politologia vagy nemzetközi jogi egyetemi végzettség záróvizsgával.

– Legalább 1 év munkatapasztalat a tanulmányok elvégzése után.

–  A román és magyar  nyelv kiváló ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédkészség ezeken a nyelveken).

–  Haladó szintű angol nyelvismeret (a tevékenységekkel kapcsolatos szaknyelv ismerete), illetve további idegennyelv ismerete (előnyt képez a francia, német, olasz nyelvek).

–   Ismeretek a közintézmények pénzügyi és jogi előírásait illetően, valamint a közintézmények működését szabályozó törvények átfogó ismerete.

–  Felhasználó szintű MS Office csomag ismeretek.

–  Elhivatottság és jó kommunikációs készség.

–  Összetett feladatok megoldására, illetve önálló és igényes munkavégzésre való alkalmasság.

–  Csapatmunkára való alkalmasság.

–  Gyors problémamegoldó és szervező készség.

–  Rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzés.

További információkért kérjük érdeklődjön 2015. április 30-ig a Menedzsment vezérigazgatóság – Humánerőforrás részlegén (Hargita megye, Csíkszereda, Szabadságtér 5, 132-es iroda), a hr@hargitamegye.ro e-mail címen, illetve 0266–207700, belső 1408 telefonszámon.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774