HMT - Állásfelhívás - személyzeti

Állásfelhívás

Hargita Megye Tanácsa Menedzsment vezérigazgatóságának  Személyzeti részlegére munkatársat keres

Várjuk az TE jelentkezésedet is, amennyiben:

felsőfokú diplomával és a Munkaügyi Felügyelőség által elismert szakmai tanusítvánnyal rendelkezel; van legalább 5 éves szakmai tapasztalatod a tanulmányok elvégzése után; jól kommunikálsz magyarul és románul; használod és ismered az MS Office (Word, Excel, Power Point) alkalmazásokat és a közintézmények alkalmazottaira vonatkozó törvényeket;

Ideális pályázónk nem riad vissza a felelősségvállalástól; magabiztos fellépés jellemző rá, valamint precíz, megbízható, önálló és igényes munkavégzés; szeret és tud csapatban dolgozni; kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezik; kiválóan kezeli a stresszhelyzeteket; hatékonyan, egyszerre több feladattal is tud foglalkozni; kreatív és empatikus személyiség.

Főbb feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Személyzeti adminisztráció: alkalmazás, kinevezés, munkaviszony megszüntetése
  • Struktúra és tisztségjegyzék aktualizálása
  • M 500 nyilatkozat készítése
  • REVISAL nyilvántartó program kezelése
  • Köztisztviselők Országos Ügynökségének adatbázis kezelése

Amit kínálunk: versenyképes fizetés, professzionális, fiatalos munkakörnyezet, stabil, hosszútávú munkaviszony, továbbképzési lehetőségek, amelyek biztosítják a folyamatos szakmai és személyes fejlődést.

Amennyiben vállalod ezt a kihívást, és szívesen lennél a csapatunk tagja, a versenyvizsga felhívásunk hamarosan megjelenik és további részletekről érdeklődni lehet november 10-ig a hr@hargitamegye.ro email címen vagy személyesen  Hargita Megye Tanácsa Humánerőforrás részlegén (132-es iroda).

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, május»
hkscpsv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774